Субота 23 вересня 2017

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради Київської області

08294, Київська область, місто Буча, в.Яблунська, 13. ТЕЛ.: (045-97)90-140, 90-226 ЕЛ.АДРЕСА: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ВЕБ-СТОРІНКА: http://berizka-nvk.pp.ua

Наша школа – дитячий садок знаходиться в мальовничому куточку України – місті Бучі.
З 1991 року є єдиним навчально - виховним комплексом в місті.Фінансування державне, матеріальна база задовільна.
Режим роботи дошкільних груп 12-годинний, харчування 3-х разове.
Бучанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка» поєднує в собі дошкільні групи та класи початкової школи.
НВК «Берізка» є державним закладом освіти, діє відповідно до Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», положенням про навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», положення про загальноосвітній навчальний заклад (Постанова Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. за №649), положення про дошкільний заклад України, галузевих актів, що регламентують права установ освіти та власного статуту.
НВК «Берізка» є комунальною власністю Бучанської міської ради Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Бучанської міської ради, якому делеговані відповідні повноваження. Навчально - виховний комплекс «ЗОШ І ступеня – ДНЗ «Берізка» розрахований на 375 місць. Земельна ділянка, яка належить НВК має площу 1,33 га. На 30.05.2014 року – у закладі освіти нараховується 402 дітини. З них дітей раннього та дошкільного віку – 256, молодших школярів – 146 ( з них 2 учні – індивідуальне навчання). В цьому навчальному році дошкільний навчальний заклад до першого класу випустив 69 дитину. Початкову школу закінчили - 31 учень. З такою кількістю дітей у 2013/2014 навчальному році працювало 37 педагогічних працівника та 37 працівників з числа обслуговуючого персоналу.
У 2013/2014 н.р. у НВК «Берізка» функціонували:
• 8 класів початкової школи: 2 – перших (1-Б інклюзивний), 2 – других, 2 – третіх (3-Б інклюзивний) та 2 – четвертих (4-А інклюзивний). Середня наповнюваність класів становить 19 учні.
• 8 дошкільних груп: 2 – молодші, 3 - середні (одна з яких – логопедична), 3 – старші (одна з яких логопедичні і одна інклюзивна). Середня наповнюваність дошкільних груп 26 дітей.
• 2 групи раннього віку, середня наповнюваність яких становить 21 дитина.
Режим роботи закладу освіти з 7.30 до 18.00. З метою встановлення раціонального режиму роботи НВК та за потребою батьків на початку навчального року було додатково організовано три чергові групи (дві дошкільні та одна ясельна) з продовженим перебуванням дітей у закладі освіти до 19.00.

Педагогічний колектив спільно з батьківською громадою працює над формуванням всебічно-розвинених громадян відповідно до вимог сучасного суспільства шляхом особистісно-зорієнтованої системи навчання і виховання з максимальним урахуванням особливих потреб, здібностей і нахилів учнів та дошкільників на основі ефективного та результативного втілення в навчально-виховний процес експериментальних програм:

"Крок за кроком",
"Формування образного мислення",
"Інтеграція дітей з особливими потребами",
"Запобігання насильства стосовно дітей",
"Інтелект України".