Четвер 23 листопада 2017

Вітаємо!

Сьогодні відзначає свій юбілей Надія Миколаївна Байбарак!

Педагог з великим досвідом і відкритим серцем, яка виховала не одне покоління учнів нашого міста. Прекрасна жінка, вірний друг, шановна колега та мудрий наставник молодих вчителів.

Дорога Надія Миколаївна, бажаємо Вам чистого неба, творчого натхнення, високих злетів та здійснення всіх ваших мрій!

З повагою, колектив НВК!

Педагогічний колектив

Адміністрація:

Драчевська Людмила Миколаївна – директор, спеціаліст вищої категорії

Макаренко Надія Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії «Вчитель-методист»

Руда Людмила Михайлівна – вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України, присвоєно педагогічне звання "Старший вихователь".

Віковий та якісний склад педагогічних кадрів  НВК  «Берізка»

У закладі працює 51 педагог, з них мають:

- повну вищу - 33;

- неповну вищу освіту - 18;

- "спеціаліст вищої категорії" - 11;

- "Відмінник освіти України" - 2;

- "Старший учитель" - 2;

- "Вчитель - методист" - 1;

- "Вихователь - методист" - 4;

-  "Старший вихователь"-1.

Стаж педагогічної роботи вихователів та вчителів

Педагогічний стаж             Всього педагогів

ДНЗ       школа             всього            %

До 3-х років                                  10           2                  12                23,5

Від 3-х до 10-ти років                     4            6                  10                19,6

Від 10-ти до 20-ти рр.                    4            6                  10                19,6

20 років і більше                           15           4                   19                37,3

Всі педагоги закладу, без винятку, постійно підвищують свій професійний рівень. Щоб набувати свіжих ідей, знайомитися з новими педагогічними технологіями, а також удосконалювати свої професійні навички. Вони відвідують семінари, методичні сесії, конференції, наради тощо, які проводяться як у НВК, так і в інших закладах освіти міста, області, країни.

Однією з ефективних форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників є курси. Планування черговості проходження курсів підвищення кваліфікації проводиться з урахуванням 5-ти річного графіка чергової атестації. Ці графіки щороку уточнюються і оновлюються з урахуванням руху педкадрів та особистого бажання вчителів та вихователів підвищувати кваліфікацію у позачерговому порядку.

Залежно від отриманої теоретичної підготовки на курсах підвищення кваліфікації та за рішенням атестаційної комісії педагогам присвоюються відповідні кваліфікаційні категорії. Вчителям і вихователям, які проявляють творчий підхід до педагогічної діяльності, спрямований на підвищення ефективності навчально - виховного процесу, відповідно до узагальненого власного досвіду присвоюються педагогічні звання.

За планом здійснювалася робота з атестації педагогічних кадрів. У 2016/2017  навчальному році були проатестовані 9 педагогів:

•     відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєному званню"старший вчитель" Крикун С.В.

•    відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєному званню «вихователь-методист»  Глущенко Н.П.

•   відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєному званню «вихователь-методист»  Кирик Н.В.

•   відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Зотова В.Ю.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» вихователю Васильєвій Н.Б.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» вихователю  Хрустіцькій Т.А.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст» та 10 тарифний розряд інструктору фізичної культури Католіченко Г.В.

• відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст" Козловській Ф.Ю., Рагуліній Т.М.

Дочірні категорії