Субота 23 вересня 2017

Вітаємо!

Сьогодні відзначає свій юбілей Надія Миколаївна Байбарак!

Педагог з великим досвідом і відкритим серцем, яка виховала не одне покоління учнів нашого міста. Прекрасна жінка, вірний друг, шановна колега та мудрий наставник молодих вчителів.

Дорога Надія Миколаївна, бажаємо Вам чистого неба, творчого натхнення, високих злетів та здійснення всіх ваших мрій!

З повагою, колектив НВК!

Педагогічний колектив

Адміністрація:

Драчевська Людмила Миколаївна – директор, спеціаліст вищої категорії

Макаренко Надія Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії «Вчитель-методист»

Руда Людмила Михайлівна – вихователь-методист

Віковий та якісний склад педагогічних кадрів Бучанського НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ «Берізка»

У закладі працює 38 педагогів, з них мають:

- повну вищу - 27;

- неповну вищу освіту - 11;

- "спеціаліст вищої категорії" - 12;

- "Відмінник освіти України" - 2;

- "Старший учитель" - 2;

- "Вчитель - методист" - 2;

- "Вихователь - методист" - 4

Стаж педагогічної роботи вихователів та вчителів

Педагогічний стаж             Всього педагогів

ДНЗ       школа             всього               %

До 3-х років                                     3             1                   4                  9,8

Від 3-х до 10-ти років                  4              3                   7                 17,1

Від 10-ти до 20-ти рр.                  6              4                  10                24,4

20 років і більше14                      14             6                  20                48,7

Всі педагоги закладу, без винятку, постійно підвищують свій професійний рівень. Щоб набувати свіжих ідей, знайомитися з новими педагогічними технологіями, а також удосконалювати свої професійні навички вони відвідують семінари, методичні сесії, конференції, наради тощо, які проводяться як у НВК, так і в інших закладах освіти міста.

Однією з ефективних форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників є курси. Планування черговості проходження курсів підвищення кваліфікації проводиться з урахуванням 5-ти річного графіка чергової атестації. Ці графіки щороку уточнюються і оновлюються з урахуванням руху педкадрів та особистого бажання вчителів та вихователів підвищувати кваліфікацію у позачерговому порядку.

Залежно від отриманої теоретичної підготовки на курсах підвищення кваліфікації та за рішенням атестаційної комісії педагогам присвоюються відповідні кваліфікаційні категорії. Вчителям і вихователям, які проявляють творчий підхід до педагогічної діяльності, спрямований на підвищення ефективності навчально - виховного процесу, відповідно до узагальненого власного досвіду присвоюються педагогічні звання.

За планом здійснювалася робота з атестації педагогічних кадрів. У цьому  навчальному році були проатестовані 7 педагогів:

•    відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєному званню «вихователь-методист», «старший вихователь» Руда Л.М.

•   відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєному званню «вихователь-методист»  Драгусевич О.В.

•   відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Компаніченко Н.О., Воловик Т.Д.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» асистенту учителя Піскун І.О.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» вихователю молодшої групи №2 Кисленко В.В.

•    присвоїли  кваліфікаційну категорію «спеціаліст» та 10 тарифний розряд керівнику гуртка Пєтуховій Н.М.

Дочірні категорії