Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Четвер 17 січня 2019
Text Size

Інформація для батьків

Реконструкцію НВК "Берізка" завершено

Закінчилась реконструкція в НВК «Берізка». Під групові приміщення були

Детальніше...

Звіт директора фонду "Щасливе дитинство"

Звіт по надходженню благодійних внесків  та використанню їх по БФ "Щасливе дитинство 2014" за 1 та 2 квартал 2017р.

Детальніше...

Харчування по новому!

Сьогодні відкрив свої двері для дошкільнят НВК "Берізка". Хвилюючий, радісний і трішки тривожний день, адже в цьому навчальному році сталися зміни в організації роботи закладу.

Детальніше...

Шановні батьки майбутніх першокласників!

НВК "Берізка" оголошує набір дітей до 1 класу! 

У школі два перші класи. Один з яких навчатиметься за науково-педагогічним проектом "Інтелект України". За даним проектом проходять підготовчі курси.

Документи для зарахування до 1 класу приймаються з 1 березня щодня (крім суботи та неділі) з 10.00 до 15.00.

Детальніше...

Зміни у встановленні батьківської плати за харчування дітей

Шановні батьки!

Просимо Вас ознайомитись із змінами у встановленні батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста з 1 січня 2017 року.

Детальніше...

Оголошення

Шановні батьки! 

Для дітей старших груп проходить набір на підготовчі курси за проектом "Інтелект України". Всі бажаючі мають написати заяву. Звертатися ло вихователів старших груп та заступника директора з НВР.

 

 

Пiдговка до навчального року

Наближається осінь, а з нею початок навчального року. Завбачливі батьки вже зробили істотну частину приготувань, але так не буває, щоб до початку нового шкільного сезону було готово абсолютно все. Про всяк випадок варто ще раз перевірити готовність до школи, переконатися, що куплено найнеобхідніше. І, якщо потрібно, доповнити набір навчальних приладь корисними дрібницями. 

Звичайно ж, найголовніше - це одяг, взуття та ранець (портфель, сумка). З формою все ясно: вона повинна бути зручною, красивою і відповідати розміру вашої дитини. Якщо вона носить речі акуратно, і ви плануєте, що 1 вересня дитина одягне торішню форму, поміряйте її зараз. Не виключено, що за літо дитина виросла, і колишній одяг вже не підійде. 

Детальніше...

Допомога при народженні дитини у 2015 році

Наприкінці 2014-го року всі ми з нетерпінням очікували на прийняття нового Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік». Адже саме від цього документу залежить фінансування всіх сфер життя українців, в тому числі виплати соціально незахищеним верствам населення та виплати фінансової допомоги сім`ям з дітьми.

Та на жаль, підвищення сум допомоги ми так і не дочекалися. Тож пропоную розібратися, на які ж суми виплат можуть розраховувати родини, в яких народилася дитина.

Детальніше...