• Lack of access rights - File '/images/Gosti.jpg'

Неділя 18 листопада 2018

Індекс інклюзії

Обмін досвідом: приймаємо гостей

24 листопада 2015 року, відбувся візит з обміну досвідом у межах проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії в Україні, Азербайджані, Таджикистані, Монголії».

Наш заклад приймав гостей з Азербайджана, Таджикистана, Боснії і Герцеговини, Великобританії. Гості відвідали класи та групи, познайомилися з роботою педагогів, з цінностями, планом розвитку закладу. Зустріч відбулася у дружній і теплій атмосфері.

Візит з обміну досвідом до Львову

5 листопада 2015 року відбувся візит з обміну досвідом у межах проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії в Україні, Азербайджані, Таджикистані, Монголії».  Нас приймала  Львівська середня загальноосвітня школа І ст. «Джерельце» .

ПЛАН інклюзивного розвитку навчального закладу на 2014/2015 н.р.

Стрімкий розвиток інформаційного суспільства висуває нові вимоги до майбутнього покоління, до його освіченості, поглядів, цінностей. Роль освіти – сприяти гуманізації та демократизації освітнього середовища, створювати належні умови для особистісного й професійного розвитку, творчих здібностей дітей і дорослих. Наш навчальний заклад готовий до змін, щоб кожен учасник навчально-виховного процесу почувався комфортно, міг реалізувати свій творчий потенціал. Саме впровадження індексу інклюзії допоможе нашому закладу проаналізувати реальний стан справ, побачити додаткові можливості, подолати виявлені бар’єри, організувати належну підтримку кожної дитини та створити умови для плідної співпраці педагогів, батьків, громадських організацій, закладів культури, місцевої громади.

Семінар практикум "Розвиток інклюзивного освітнього простору в ДНЗ"

16.10.2015 у нашому навчальному закладі відбувся семінар-практикум завідувачів дошкільних навчальних закладів м. Буча по темі "Розвиток інклюзивного освітнього простору в дошкільному закладі: від теорії до практики". На семінарі були присутні завідувачі дошкільних навчальних закладів м. Буча, методист з дошкільного виховання ММк відділу освіти Бучанської міської ради Опеньок Л.М.

Завідуючі ділилися своїм досвідом впровадження інклюзивної практики у дитячих садках, обговорювали інноваційні тенденціі розвитку інклюзивної освіти та базові моделі інклюзивної освіти дітей з особливими потребами, переглядали фрагмент заняття з розвитку зв'язного мовлення.