Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/Gosti.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Gosti.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/inclus.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/inclus.jpg'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Четвер 23 листопада 2017
Text Size

Обмін досвідом: приймаємо гостей

24 листопада 2015 року, відбувся візит з обміну досвідом у межах проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії в Україні, Азербайджані, Таджикистані, Монголії».

Наш заклад приймав гостей з Азербайджана, Таджикистана, Боснії і Герцеговини, Великобританії. Гості відвідали класи та групи, познайомилися з роботою педагогів, з цінностями, планом розвитку закладу. Зустріч відбулася у дружній і теплій атмосфері.

 

 

 

Візит з обміну досвідом до Львову

5 листопада 2015 року відбувся візит з обміну досвідом у межах проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії в Україні, Азербайджані, Таджикистані, Монголії».  Нас приймала  Львівська середня загальноосвітня школа І ст. «Джерельце» .

 

 

 

 

ПЛАН інклюзивного розвитку навчального закладу на 2014/2015 н.р.

Стрімкий розвиток інформаційного суспільства висуває нові вимоги до майбутнього покоління, до його освіченості, поглядів, цінностей. Роль освіти – сприяти гуманізації та демократизації освітнього середовища, створювати належні умови для особистісного й професійного розвитку, творчих здібностей дітей і дорослих. Наш навчальний заклад готовий до змін, щоб кожен учасник навчально-виховного процесу почувався комфортно, міг реалізувати свій творчий потенціал. Саме впровадження індексу інклюзії допоможе нашому закладу проаналізувати реальний стан справ, побачити додаткові можливості, подолати виявлені бар’єри, організувати належну підтримку кожної дитини та створити умови для плідної співпраці педагогів, батьків, громадських організацій, закладів культури, місцевої громади.

 https://yadi.sk/i/NOgO88yRkC328

 

 

Семінар практикум "Розвиток інклюзивного освітнього простору в ДНЗ"

16.10.2015 у нашому навчальному закладі відбувся семінар-практикум завідувачів дошкільних навчальних закладів м. Буча по темі "Розвиток інклюзивного освітнього простору в дошкільному закладі: від теорії до практики". На семінарі були присутні завідувачі дошкільних навчальних закладів м. Буча, методист з дошкільного виховання ММк відділу освіти Бучанської міської ради Опеньок Л.М.

Завідуючі ділилися своїм досвідом впровадження інклюзивної практики у дитячих садках, обговорювали інноваційні тенденціі розвитку інклюзивної освіти та базові моделі інклюзивної освіти дітей з особливими потребами, переглядали фрагмент заняття з розвитку зв'язного мовлення.

 

 

Семінар «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання індексу інклюзії»

ПРОЕКТ «РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ ІНДЕКСУ ІНКЛЮЗІЇ»

РОБОЧА ЗУСТРІЧ лідерської команди 

14 жовтня 2014 року, м. Буча

Час:13:00 - 17:00.

Місце проведення: НВК «Берізка», м. Буча.

Мета зустрічі: обговорити впровадження проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання індексу інклюзії» на базі НВК «Берізка»та опрацювати план діяльності проекту на період жовтень-грудень 2014 р. 

Детальніше...

Програма інклюзивного розвитку НВК«Берізка»

 Сучасною світовою тенденцією  є прагнення до деінституалізації та забезпечення доступності усіх ресурсів суспільства  для осіб з особливими потребами. Продовжує формуватися і впроваджуватися нова культурна і освітня норма – створення умов для активної участі у житті суспільства для всіх громадян, включаючи людей фізично й інтелектуально неповносправних, що і фіксує міжнародне законодавство на рівні ООН.

Детальніше...

Інклюзивне навчання в НВК

 НВК «Берізка» має великий досвід у впровадженні інклюзивного навчання. В основі інклюзивної освіти лежить право дитини  на освіту, що передбачене у статті ІІ Конвенції ООН. Крім цього, існують досить важливі гуманістичні, економічні, соціальні, політичні причини для здійснення політики, орієнтованої на інклюзивну освіту, вона служить також засобом розвитку особистості та встановлення відносин між окремими людьми. Звичайні школи і дитсадки з такою інклюзивною орієнтацією є найбільш ефективним засобом побудови інклюзивного суспільства і забезпечення освіти для всіх.

Детальніше...

Індекс інклюзії: початок проекту

 6-7 травня 2014 року представники нашого закладу відвідали тренінг «Розвиток інклзивної освіти шляхом виикористання Індексу інклюзії» в м. Києві, де познайомилися з концепцією розвитку, що ґрунтується на цінностях, з’ясували поняття бар’єрів і ресурсів, ознайомилися із самим «Індексом інклюзії».

Детальніше...