Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/122222222.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/122222222.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/IMG_1044.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/IMG_1044.JPG'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Субота 23 вересня 2017
Text Size

Звіт керівника

31 травня в НВК "Берізка" відбувся звіт керівника про підсумки роботи за 2016/2017 н.р. перед колективом закладу та громадою батьків.

Педагогічна виставка

27 березня відбулася педагогічна виставка "Освіта Бучі - 2017", на якій чотири педагоги нашого закладу стали дипломантами.

Вітаємо Зотову Вікторію Юріївну, Васильєву Наталію Борисівну, Кирик Наталію Вікторівну, Глущенко Наталію Петрівну!!!

 

 

Чергова зустріч слухачів курсів ООЗО за темою "Інклюзивна освіта: від основ до практики".

 25.04.2017 року відбулася чергова зустріч слухачів курсів ООЗО за темою "Інклюзивна освіта: від основ до практики".

Вдячні заступнику директора з навчальної-виховної роботи Макаренко Надії Петрівні та вчителю-логопеду Драгусевич Олександрі Володимирівні за грунтовну інформацію щодо складання Індивідуальної Програми розвитку.

До нових зустрічей:)

 

Букварикове Свято

В рамках декади Початкового навчання в 1-Б класі відбулося Свято Букваря. Діти з радістю демонстрували свої вміння і знання: декламували вірші,співали, танцювали, інсценізували.

Свято подарувало гарний настрій і учням, і педагогам, і батькам.

 

 

Атестація педагогічних працівників

30.03.2017 року відбулося заключне засідання атестаційної комісії НВК "Берізка", де кожен педагог, який атестувався, ділився досвідом своєї роботи, своїми надбаннями на педагогічниій ниві. Всі педагоги рішенням атестаційної комісії відповідають займаній посаді й атестовані відповідно до зазначених в атестаційних листах категорій та педагогічних звань.

 

Детальніше...

Засідання творчої групи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"

 15 березня 2017 року відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів за науково-педагогічним проектом "Інтелект України". Педагоги міста вівдвідали урок української мови у 3-А класі, вчитель Байбарак Н.М., та переглянули відео-урок літературного читання у 2 - А класі, вчитель Крикун С.В.. Обмін думками відбувався в позитивній та дружній атмосвері.

Вдячні нашим педагогам за професіоналізм та творчість. Так тримати!!!

Заняття колективного перегляду з фізичної культури

 2 березня, у нашому закладі, у старшій групі №3 «Чорнобривці» вихователі Ганна Вікторівна Католіченко та Тетяна Анатоліївна Хрустіцька провели нетрадиційне заняття колективного перегляду з фізичної культури. Тема заняття «Ігровий стретчинг для дітей старшого дошкільного віку. «Казка про каченя Кря». Під час заняття діти імітаційними рухами передавали характерні особливості тварин та птахів, розвиваючи при цьому координацію рухів, пластичність, слухову увагу, уяву, зміцнювали м’язи. Цікава казка та музичний супровід створювали позитивний психоемоційний настрій у дітей.

Конкурс "Кращий осередок сюжетно-рольової гри"

22 лютого в місті Буча відбувся конкурс "Кращий осередок сюжетно-рольової гри".Наш заклад із задоволенням поділився своїми надбаннями з гостями бучанських садочків. Ми любимо своїх вихованців та пишаємося своїми вихователями: Драгусевич Олександрою Володимирівною, Величко Тетяною Антонівною, Васильєвою Наталією Борисівною, Макарчук Оленою Мифодіївною, та вдячні всім працівникам закладу, які активно долучилися до участі у цьому конкурсі!!!

Детальніше...

Чергова зустріч слухачів курсів ООЗО

22.02.2017 року відбулася чергова зустріч слухачів курсів ООЗО за темою "Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах".

 

Детальніше...

Заняття колективного перегляду

Сьогодні, у нашому закладі, у молодшій групі №1 «Калинка» вихователь Тетяна Миколаївна Рогуліна  провела інтегроване  заняття колективного перегляду на тему «Сніжна матінка-зима». Під час заняття діти продовжували знайомитися з красою природи рідного краю взимку через різні види діяльності: обстежували гілочку ялини (розглядали, торкалися, нюхали), придумували слова-означення,  створювали власні ялинки, малювали сніжок, що зігріває ялинки взимку.

Детальніше...