Понеділок 10 грудня 2018

Формування у молодших школярів уявлення та поняття про цілісність світу

8 лютого 2018 року відбулося засідання міської методичної комісії учителів 3-х класів з теми: «Формування у молодших школярів уявлення та поняття про цілісність світу: природне і соціальне оточення як середовище життєдіяльності людини, її належність до природи і суспільства».

Семінар-практикум складався з двох частин: практичної і теоретичної. Спочатку вчителі відвідали інтегрований урок з «Я у світі» та української мови у 3-Б класі, вчитель Довга А.В., та з «Навчаємося разом» у 3-А класі, вчитель Крикун С.В.
Кожен учасник мав змогу побачити, якими формами і методами педагоги формують у молодших школярів уявлення та поняття про цілісність світу, вчать гармонійно співіснувати з природою та суспільством.
Вправа «Павутинка взаємин» допомогла учасникам глибше усвідомити значення багатогранних взаємин між людьми на прикладі взаємодії у маленькому колективі, позитиву додали побажання один одному добра, успіху, щастя, взаєморозуміння.
Теоретичну частину розпочала Макаренко Н.П., заступник директора з НВР, за допомогою презентації висвітлила питання про формування в учнів цілісної наукової картини світу, взаємозв’язок людини з природою, формування екологічної свідомості, про форми і методи реалізації відповідних навчальних предметів.
Потім керівник ММК, Клокун Л.М., провела круглий стіл з учасниками семінару-практикуму, де кожен мав змогу висловитись, зробити висновок та відзначити роботу педагогів НВК «Берізка».