Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Субота 23 березня 2019
Text Size

Ми вивчаємо англійську

Найпопулярніші іноземні мови для дітей

Фахівці стверджують, що вивчення іноземної мови з раннього дитинства дає високі результати. Чим старшою стає дитина, тим складніше їй подолати культурний бар'єр і освоїти мову природним чином. Відомо, що позбутися акценту зможуть тільки ті діти, які почали вивчати мову до 12 років. Які мови є найбільш популярні у вивченні для дітей?

Звичайно ж, в лідерах універсальна у всьому світі англійська мова, без якої складно уявити сьогоднішнє життя. І в найближчому майбутньому інтеграція буде тільки збільшуватися. Тому перша мова для вивчення - це все ще англійська!

Детальніше...

Державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою у 2015/2016 навчальному році

Цього навчального року випускники шкіл складатимуть ДПА з іноземної мови, – МОН

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

“Міністерство освіти і науки України звертає увагу, що відповідно до наказу Міністерства від 8 жовтня 2015 року № 1050 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940″, Державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою та проводитиметься з поєднанням зовнішнього незалежного оцінювання у навчальних закладах”, – йдеться в повідомленні.

Детальніше...

Конкурс з англійської мови "Грінвіч" 2015

Запрошуємо учнів нашої школи взяти участь у шостому всеукраїнському конурсі англійської мови "Грінвіч". Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загльноосвітніх шкіл. Протягом п'яти років існування  в ньому взяли участь понад 700 000 учнів з усіх областей України. Не вийнятком став і наш заклад, в якому прийняло участь більше 20 дітей. П'ятьох з них було нагороджено сертифікатами та подарунками.

Наступний конкурс відбудеться у середу 25 листопада 2015 року. Стати учасником конкурсу можуть усі бажаючі без будь-якого попереднього відбору. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Сума внеску одного учасника складає 20,00 грн. Бажаємо перемог знавцям англійської мови! 

Англійська для дітей: що, як, коли?

Багато батьків ставлять собі запитання: чи необхідна англійська їхньому малюкові з раннього віку?

Діти, занурюючись у світ англійської мови, саме з раннього віку, засвоюють особливості зарубіжного культурної спадщини, отримують доступ до величезного інформаційного простору, можливість повніше розвивати увагу, пам'ять, образне мислення, уяву.

Коли у психолога чи педагога-лінгвіста запитують, який вік найбільш сприятливий для вивчення мови, завжди можна почути одну відповідь: дошкільний.

Детальніше...