Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/WP_20141120_002.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/WP_20141120_002.jpg'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Четвер 23 листопада 2017
Text Size

Найпопулярніші іноземні мови для дітей

Фахівці стверджують, що вивчення іноземної мови з раннього дитинства дає високі результати. Чим старшою стає дитина, тим складніше їй подолати культурний бар'єр і освоїти мову природним чином. Відомо, що позбутися акценту зможуть тільки ті діти, які почали вивчати мову до 12 років. Які мови є найбільш популярні у вивченні для дітей?

Звичайно ж, в лідерах універсальна у всьому світі англійська мова, без якої складно уявити сьогоднішнє життя. І в найближчому майбутньому інтеграція буде тільки збільшуватися. Тому перша мова для вивчення - це все ще англійська!

Детальніше...

2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні

16 листопада 2015 року Указом Президента України № 641/2015  оголошено про те, що наступний 2016 рік буде Роком англійської мови в Україні. З урахуванням важливої ролі англійської мови як мови міжнародного спілкування, Указ підтримує програму Go Global, що визначає вивчення англійської мови одним із стратегічних напрямків розвитку нашої країни.

 Згідно Указу постановлено розробити заходи, спрямовані на активізацію вивчення громадянами англійської мови у 2016 та наступних роках, організувати роботу курсів та гуртків із вивчення англійської мови, провести олімпіади та конкурси серед учнів та педагогів, запровадити поетапну сертифікацію вчителів іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів з метою визначення рівня володіння ними мовою. А також заплановано розширити мережу літніх мовних таборів, провести оцінювання рівня володіння державними службовцями англійською мовою та запровадити інші заході, передбачивши необхідні інформаційно-роз'яснювальні роботи.

Детальніше...

Державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою у 2015/2016 навчальному році

Цього навчального року випускники шкіл складатимуть ДПА з іноземної мови, – МОН

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

“Міністерство освіти і науки України звертає увагу, що відповідно до наказу Міністерства від 8 жовтня 2015 року № 1050 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940″, Державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою та проводитиметься з поєднанням зовнішнього незалежного оцінювання у навчальних закладах”, – йдеться в повідомленні.

Детальніше...

Конкурс з англійської мови "Грінвіч" 2015

Запрошуємо учнів нашої школи взяти участь у шостому всеукраїнському конурсі англійської мови "Грінвіч". Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загльноосвітніх шкіл. Протягом п'яти років існування  в ньому взяли участь понад 700 000 учнів з усіх областей України. Не вийнятком став і наш заклад, в якому прийняло участь більше 20 дітей. П'ятьох з них було нагороджено сертифікатами та подарунками.

Наступний конкурс відбудеться у середу 25 листопада 2015 року. Стати учасником конкурсу можуть усі бажаючі без будь-якого попереднього відбору. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Сума внеску одного учасника складає 20,00 грн. Бажаємо перемог знавцям англійської мови! 

Англійська для дітей: що, як, коли?

Багато батьків ставлять собі запитання: чи необхідна англійська їхньому малюкові з раннього віку?

Діти, занурюючись у світ англійської мови, саме з раннього віку, засвоюють особливості зарубіжного культурної спадщини, отримують доступ до величезного інформаційного простору, можливість повніше розвивати увагу, пам'ять, образне мислення, уяву.

Коли у психолога чи педагога-лінгвіста запитують, який вік найбільш сприятливий для вивчення мови, завжди можна почути одну відповідь: дошкільний.

Детальніше...

Англійські вірші для самих маленьких

http://audio-class.ru/kids/rhymes-for-kids/rhymes-index.html

Конкурс з англійської мови "Гринвіч"

20 листопада пройшов п'ятий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч». Учні нашої школи брали участь у конкурсі вперше. Тож побажаємо їм успіхів та сподіватимемось на хороші результати.

Метою конкурсу є популяризація серед учнівської молоді знання іноземних мов, активізація та актуалізація вивчення англійської мови в навчальних закладах; підвищення рівня знань з англійської мови; розвиток дослідницьких здібностей учнів; підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів англійської мови.

Детальніше...

Англійська мова за програмою "Smart Junior"

https://yadi.sk/i/nzbTlaohckPzW

Як малі діти вивчають англійську

Як малі діти вивчають англійську мову як іноземну?

Малі діти навчаються мови природним шляхом. На відміну від юнаків та дорослих, вони мають високий рівень підсвідомої природної мотивації у сприйнятті мови без свідомого її вивчення. Дітям притаманна здатність імітувати вимову та створювати свої власні правила вивчення мови. Це тільки в старшому віці вивчення іноземної мови продовжується за допомогою підручників, укладених на граматичній основі.

 Чому краще починати вивчати іноземну мову у молодшому віці?

Малі діти, все ще здатні застосовувати свої індивідуальні, природні стратегії опанування рідної мови, коли усвідомлюють, що ті ж самі стратегії можна використати й для вивчення англійської. Діти легше вивчають мову, якщо вони залучені до діяльності, яка нагадує гру. Вони опановують мову, беручи участь у певних видах діяльності разом із дорослими. Спочатку діти усвідомлюють сенс самої діяльності, а потім починають розуміти мову, якою вони спілкуються з дорослими.

Детальніше...