Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/dW0XENbmN8c.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/dW0XENbmN8c.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Depositphotos_28446207_s.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Depositphotos_28446207_s.jpg'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Субота 23 березня 2019
Text Size

Соціально-психологічна служба

Як прищепити любов до читання

Правило №1: Не примушуйте, а зацікавлюйте

У кожної дитини є свої захоплення. Це може бути захоплення якими-небудь машинками, тваринами, навіть якимось мультиком. Сучасна різноманітність книг дозволяє підібрати те, що сподобається кожній дитині.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

  З 25 листопада по 10 грудня тривала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

 

 

Детальніше...

Поради для батьків

  Уранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте      вчорашні прикрощі, не вживайте образливих слів.

Не підганяйте її, розрахувати час — це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не    вирішили — провини дитини в цьому немає.

Не посилайте дитину до школи без сніданку: у школі вона багато працює, витрачає    сили.

Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів,    застережень: «Дивися, поводься добре!», «Щоб не було поганих балів» тощо. У      дитини попереду важка праця.

Детальніше...

Психологічний тренінг " Емоційне благополуччя педагога"

27 січня 2016 року в НВК "Берізка" відбулося заняття з елементами психологічного тренінгу "Емоційне благополуччя педагога", учасниками якого стали педагоги школи. Заняття проведено з метою профілактики емоційного вигорання вчителів. Педагоги мали можливість зняти накопичений стрес, напругу та втому, покращити свій емоційний стан. В роботі було використано різноманітні практичні вправи, направлені на усвідомлення власних емоцій та почуттів, визначення актуального стану, учасникам надана можливість отримати зворотній зв’язок від усіх членів групи, педагоги ознайомилися з способами релаксації, саморегуляції, зняття напруги. 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, учасники були активними, щирими та задоволеними.

 

 

Як правильно карати дітей?

Ще хвилину тому ви обожнювали своє чадо, а зараз готові покарати за розкидані іграшки, за забруднений одяг або за непослух. Приводів для праведного батьківського гніву діти надають більше ніж достатньо. Карати дитину варто?

Для того щоб дитина отримала покарання за те, що завинила, часто батьки задаються питанням: як карати дитину і які методи покарання для малюка прийнятні?

Для того щоб був привід покарати дитину повинна бути серйозна причина. І якщо батьки все-таки для себе визначили цю серйозну причину, тепер задайте собі питання - яку мету ви хочете отримати, коли піддаєте свою дитину покаранню?

Детальніше...

Підготовка дітей дошкільного віку до навчання у школі

 

 

 

https://yadi.sk/i/_2IiHT6Ah5QWr

 

 

 

Вибір школи

Дитина готується стати школярем, тому починати вибір школи потрібно завчасно. Від того, наскільки правильним буде зроблений цей вибір, буде залежати і успішність, і якість знань, і психологічний стан. 

Рекомендації. Говорячи про те, як вибрати школу, батьки, насамперед, звертають увагу на позитивні рекомендації. Репутація школи складається з відгуків батьків тих дітей, які навчаються в ній. Тому має сенс поговорити як можна з бiльшою кількістю батьків, почути різні думки - і хороші, і погані. Так ви будете мати початкове уявлення про плюси і мінуси закладу. 

Детальніше...

Соціально-психологічна служба

Соціально–психологічна служба – це  спільна діяльність практичного психолога та соціального педагога.

Соціально-психологічну службу нашого навчального закладу представляє:

соціальний педагог – Грей Н.В.

практичний психолог – Руда М.С.

Ми прагнемо, щоб наш заклад став острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб його випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - розум у голові, щирість у серці, здоров'я в тілі.

Детальніше...