Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/Bezpeka.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/Bezpeka.JPG'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Субота 23 березня 2019
Text Size

Безпека життєдіяльності дітей

Безпека дорожнього руху

Сьогодні в нашому закладі відбувся

Детальніше...

День цивільного захисту

28 квітня у нашому закладі пройшов День цивільного захисту. Педагоги нагадали дітям які бувають стихійні, надзвичайні ситуації та правила поведінки під час них.

 

 

 

Екстрена евакуація

Відповідно до наказу відділу освіти Бучанської міської ради від 21.10.2016р. № 204-О «Про проведення тренувань з екстреної евакуації дітей та працівників з навчальних закладів міста Бучі» 21 жовтня 2016 року з дітьми та працівниками нашого закладу було  проведено тренування екстреної евакуації із навчальних приміщень у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...

Інформація, щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху

В рамках тижня   безпеки дорожнього руху  у НВК «Берізка» проведено ряд заходів, щодо підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, попередження небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, неухильне використання шоломів та ременів безпеки при користуванні транспортними засобами у якості пасажира, дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

Детальніше...

Поінформований – значить врятований!

  У наш час ці слова набувають неабияке значення. Важливим стало інформування дітей про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 29 квітня у нашому закладі відбувся День цивільного захисту.

На ранковій лінійці діти познайомилися з планом, пригадали що таке стихійні лиха й надзвичайні ситуації, на уроках у класах ознайомлювалися, якими бувають надзвичайні ситуації, як діяти під час їх виникнення, які є засоби захисту, як ними користуватися. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до плану роботи відділу освіти Бучанської міської ради та річного плану роботи школи  з 14 по 30 вересня у початкових класах були проведені уроки «Безпека на дорозі».

 У  школі з 19.10 - по  23.10 жовтня пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках цього тижня були проведенні такі заходи:

1.  Міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен».

2. Проведено вікторину серед учнів 4-х класів: «Виживання в екстремальній ситуації».

3. Конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 3-х класів.

Детальніше...