Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/Bezpeka.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/Bezpeka.JPG'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Четвер 23 листопада 2017
Text Size

Безпека дорожнього руху

Сьогодні в нашому закладі відбувся

Детальніше...

День цивільного захисту

28 квітня у нашому закладі пройшов День цивільного захисту. Педагоги нагадали дітям які бувають стихійні, надзвичайні ситуації та правила поведінки під час них.

 

 

 

Екстрена евакуація

Відповідно до наказу відділу освіти Бучанської міської ради від 21.10.2016р. № 204-О «Про проведення тренувань з екстреної евакуації дітей та працівників з навчальних закладів міста Бучі» 21 жовтня 2016 року з дітьми та працівниками нашого закладу було  проведено тренування екстреної евакуації із навчальних приміщень у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...

Інформація, щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху

В рамках тижня   безпеки дорожнього руху  у НВК «Берізка» проведено ряд заходів, щодо підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, попередження небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, неухильне використання шоломів та ременів безпеки при користуванні транспортними засобами у якості пасажира, дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

Детальніше...

Поінформований – значить врятований!

  У наш час ці слова набувають неабияке значення. Важливим стало інформування дітей про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 29 квітня у нашому закладі відбувся День цивільного захисту.

На ранковій лінійці діти познайомилися з планом, пригадали що таке стихійні лиха й надзвичайні ситуації, на уроках у класах ознайомлювалися, якими бувають надзвичайні ситуації, як діяти під час їх виникнення, які є засоби захисту, як ними користуватися. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до плану роботи відділу освіти Бучанської міської ради та річного плану роботи школи  з 14 по 30 вересня у початкових класах були проведені уроки «Безпека на дорозі».

 У  школі з 19.10 - по  23.10 жовтня пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках цього тижня були проведенні такі заходи:

1.  Міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен».

2. Проведено вікторину серед учнів 4-х класів: «Виживання в екстремальній ситуації».

3. Конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 3-х класів.

Детальніше...

План проведення Тижня безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

27.04.2015 - 30.04.2015

№            План                                                 Дата                                       Відповідальний

1.  Бесіда на тему «Небезпека вдома і на вулиці»   27.04.2015   класоводи

2.  Конкурс малюнків  - 4 класів «Безпека в житті людини»   28.04.2015   Класоводи

3.  «Надзвичайні ситуації: стихійні лиха» - класна година у 2-А клаcі   28.04.2015   Учитель Мартем'янова М.Ф.

4.  Година спілкування на групі продовженого дня «Дії населення під час надзвичайних ситуацій»   29.04.2015   Байбарак Н.М.,  Дунець М.М.

5.  «Знати, вміти, допомогти» - гра -змагання між 4 класами   29.04.2015   Класовод Крикун С.В.

6.  Проведення зі школярами відпрацювання плану евакуації   30.04.2015   Адміністрація

Правила дотримання безпечної поведінки під час новорічних свят та зимових канікул

З метою попередження нещасних випадків з дітьми класним керівникам провести роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил поведінки на льоду, воді, катках, біля ялинок, протипожежної безпеки, випадків травматизму побутового характеру.

Заборонити виготовлення саморобних іграшок із вати та легкозаймистих речовин, свічок для прикраси ялинок.

Категорично заборонити використання під час новорічних заходів піротехнічних засобів, бенгальських вогників, свічок.

Детальніше...

Безпека життєдіяльності учнів під час канікул

ІНСТРУКЦІЯ

з безпеки життєдіяльності учнів під час осінніх канікул

1. Загальні положення.

1.1. Інструкція з безпеки учнів під час осінніх канікул поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування учнів на осінніх канікулах.

1.2. Інструкцію розроблено відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу», затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, «Правил дорожнього руху України», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, «Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України», затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління державної пожежної охорони від 30,09.1998 № 348/70.

Детальніше...