Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/r1.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/fdf/r1.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/CIMG2073.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/CIMG2073.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/DSC02985.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/DSC02985.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/sobornist.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/sobornist.JPG'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Понеділок 25 березня 2019
Text Size

Національно-патріотичне виховання

Майстер-клас

8 червня за підтримки депутатів Йощенко М.М. та Гарбуза О.Л. відбувся майстер-клас. Учні пришкільного табору НВК "Берзіка" та діти Творчої майстерні виготовили для солдатів янголят-охоронців, аби вони оберігали захисників України на нелегкій та холодній війні.

День пам’яті та примирення

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

Сьогодні учні та вихованці НВК «Берізка» взяли участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню пам’яті та примирення, вшанували пам’ять загиблих воїнів, поклали квіти до братської могили.

Звіт проведених заходів до Дня Перемоги

Забути минуле - означає зрадити пам'ять про людей, загиблих за щастя Батьківщини. Забути всі прикрощі та негаразди, всіх, хто виніс ці страшні позбавлення заради нас. Ні, нам, ні нашим дітям забувати про це не можна. Ми будемо пам'ятати про цей подвиг, шанувати пам'ять усіх, хто вистояв в ті роки, хто віддав своє життя за Перемогу. Якщо за кожного загиблого у другій світовій війні людини оголосити хвилину мовчання, світ мовчав би п'ятдесят років.

 

Детальніше...

Зустріч з ветераном

 6 травня, дошкільнята та школярі нашого закладу привітали ветерана Інжиєвського Юліана Феліксовича з 71-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні.91-річний ветеран з радістю зустів гостей, хоча роки вже забрали сили й здоров’я, та над оптимізмом й духом солдата-переможця вони непідвладні. 

 

Детальніше...

Брейн-ринг

У  НВК «Берізка» 29 лютого  проведений Брейн-ринг, присвячений 202-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Метою заходу було  виявити кращу команду серед учнів 4-х класів на знання творчості  Кобзаря.       Захід був пізнавальний та цікавий не тільки для учасників, а й для глядачів -  учнів школи, які  змогли дізнатися багато нового про життя та творчість митця. 

Деякі факти дивували аудиторію та спонукали до більш ретельного вивчення творчості письменника. Команди були впевнені у своїй перемозі та намагались швидше давати відповіді на поставлені запитання. Їх наполегливості та завзятості можна було лише позаздрити. Беручи до уваги відповіді команд, одним з найпопулярніших творів Шевченка була поема  "Катерина". Запекле і напружене змагання закінчилося перемогою команди 4-А  класу, друге місце отримала команда 4-Б класу .Учасники та вболівальники  отримали  неймовірне задоволення від почутого та побаченого.

Бажаємо Україні миру

25 лютого учні школи НВК «Берізка» власноруч зробили брелоки-обереги «Голуб миру» для воїнів АТО, під гаслом «Бажаємо Україні миру» та з метою привернути увагу дітей до питань важливості миру, свободи, добра та поваги до різноманіття.

Допомогли в проведенні акції депутати Йощенко М.М. та Гарбуз О.Л., які закупили дерев’яні заготовки, та секретар батьківського комітету 3-Б класу Могилянська Л.В., яка організувала та провела акцію разом з учителями школи.

 

 

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної  Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради,  яким Українську  Народну  Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно – Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року. 

Сьогодні, після двох десятків років  Незалежності, проблема соборності України  є,  на жаль, не менш актуальною.

22 січня у НВК « Берізка» проведено свято для учнів 3 – 4 класів «Україна – єдина країна», метою заходу є сприяння національної свідомості та виховання патріотизму в учнів. У 4 – Б класі учні підготували інформаційну хвилинку «День Соборності України», також у бібліотеці закладу була створена історико – літературна  виставка, приурочена  Дню Соборності України, де учні дізналися багато цікавої інформації.

 

Вшанування пам'яті жертв голодомору в Україні

В Україні сьогодні, 28 листопада, відзначають річницю Голодомору 1932-1933 років - День пам'яті жертв Голодомору. 

Цьогоріч  минає 82 роки від жахливих подій в  Україні – подій, що своєю жорстокістю і звірством у людській подобі не знаходять прикладу в історії людства. У ці роки винищено понад 7 мільйонів українців, які загинули в страшних голодових муках через  навмисно влаштований голод  в Україні. Цей голодомор 1932-1933 рр. – «неопалима купина» українського народу – кущ, який ніколи не перестає горіти, рана, що ніколи не загоюється. З кожною жалобною річницею ця рана відновлюється й з’являються все нові й нові документальні спогади свідків тих жорстоких подій, з'являються прозові й віршовані твори, що змальовують ті жахіття, які довелося пережити  нашому народові на своїх рідних землях. З їхніх сторінок 7 мільйонів українських душ кличуть до кожної людини словами поета Юрія Клена:

Детальніше...

Привітання ветеранів

8 травня, у День пам’яті та примирення, учні нашого закладу привітали ветерана Інжиєвського Юліана Феліксовича з 70-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні.

Цього року Юліан Феліксович відзначив 90-річчя. А в далекому березні 1944 року був призваний до армії і відрузу відправлений на фронт з м. Бердичева у м. Ковель. У тому ж 1944 році був поранений. Пролікувався у госпіталі і знову – фронт з м. Овруча до Германії. Визволяв міста Польщі та Германії. Наприкінці війни – поранення, госпіталь… І довгождана ПЕРЕМОГА!

https://yadi.sk/i/EcrG1IpNgZfDn

 

 

Дочірні категорії