Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/sport1.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/sport1.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/sport.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/sport.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/zaryadka.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/zaryadka.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/8_21.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/8_21.jpg'

Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
Четвер 23 листопада 2017
Text Size

Козацькі забави

У рамках проведення декади початкового навчання НВК «Берізка» для учнів 1-3 класів проведено змагання «Веселі старти» та «Козацькі забави». Метою заходу є формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я учнів, залучення їх до фізичної культури як складового  елементу загальнонаціональної культури.

Основним завданням даного заходу є: пропаганда здорового способу життя, формування життєво - важливих прикладних умінь і навичок, придбання змагального досвіду і виявлення найсильніших гравців. 

Діти із захопленням брали участь у даних змаганнях, активно вболівали за свої команди та намагалися бути найкращими.

 

Веселі старти

21 березня малята старшої групи "Мальви" прийняли участь у спортивних змаганнях "Веселі старти".

В нашій школі знову свято.

Чути музику і сміх.

На спортивнім святі нині

Ми вітаємо усіх!

Обіцяємо, що не буде

Ніхто нині сумувати.

Всіх ми кличем разом з нами

Участь в конкурсі узяти.

Спортивні секції. Плюси і мінуси найпоширеніших видів спорту

Звичайно ж робити з Вашої дитини олімпійського чемпіона зовсім необов'язково. Цілком достатньо того, щоб вона просто була фізично підготовленою і весь час зайнятою. Таким чином Ви захистите його від впливу "вулиці" і позитивно вплинете на стан здоров'я. Залишилося найголовніше: визначитися, в яку саме секцію податися. Відзначимо деякі позитивні і негативні моменти в найбільш поширених видах спорту.

Бойові мистецтва (дзюдо, карате, бокс та ін.). Ці спортивні дисципліни посприяють розвитку точності рухів, гнучкості, гармонійному розвитку Вашої дитини. Для хлопчика немає нічого важливішого, ніж вміти за себе постояти. Головне, дивіться, щоб бойове мистецтво не перейшло в банальне розмахування руками і ногами. Учитель як старший наставник повинен нести філософію дітям, а не плекати в їхніх душах агресію.

Детальніше...

Вакцинація

Шановні батьки!

Цього тижня в НВК "Берізка" буде проведено ІІІ тур загальнообов'язкових щеплень проти поліомієліту. Проводитиме виїздна бригада - лікар і медсестра. Прохання терміново заповнити бланки згод.

Як зробити так, щоб дитина робила зарядку щоранку?

 Фізінструктори та дитячі психологи  вважають, що навіть найвпертіших малюків можна привчити виконувати фізичні вправи щоранку. Що роблять діти із задоволенням? Одноманітні дії або активні вправи у вигляді гри? Відповідь очевидна. Учені з Організації Nemours Foundations  дійшли висновку, що під час виконання зарядки дитячу увагу потрібно підтримувати активною. Якщо ви запропонуєте малюкові шукати іграшки, користуючись підказками, зокрема йому буде необхідно вилізти на шведську стінку або, навпаки, нахилятися, щоб подивитися під диван, дитина охоче робитиме зарядку. Ще один секрет «зарядки без проблем» - участь інших членів родини. Адже разом усе робити значно веселіше. Секрет полягає ще й у тому, що для дитини характерною є наслідувальна поведінка, малюк легше виконує те, що роблять дорослі.

 

Корисні поради щодо загартування дитини

https://yadi.sk/i/gWeyiZSCcusFi